Kontakt

ABAK kännetecknas av omfattande kompetens, lång erfarenhet och, inte minst, ett personligt engagemang.

När du pratar med oss ska du känna att du har kontakt med personer som verkligen vill hjälpa dig. Vi ser till att du får tydliga besked och svar på dina frågor. 

ABAK

ABAK

Lagergatan 10 856 33 Sundsvall Tel 060-613340 info@abak.se
Richard Lind

Richard Lind

VD, försäljning & Projektering
Mob: 070-331 33 43
richard@abak.se

Jimmy Fondelius

Jimmy Fondelius

Serviceledning, Ekonomi & Administration
Mob: 070-331 33 47
jimmy@abak.se

Martin Nordqvist

Martin Nordqvist

Tekniker
Mob: 070-331 33 42
martin@abak.se

Tomas Seger

Tomas Seger

Tekniker
Mob: 070-331 33 44
tomas@abak.se

Mattias Nyberg

Mattias Nyberg

Tekniker
Mob: 070-331 33 45
mattias@abak.se

Mattias Silversved

Mattias Silversved

Tekniker
Mob: 070-331 33 46
mattias.n@abak.se


Findus

Findus

Technical Advisor