Kontakt

Dahlmans kännetecknas av omfattande kompetens, lång erfarenhet och, inte minst, ett personligt engagemang.
Felanmälan och övriga frågor: 0522-12470

Dahlmans

Dahlmans

Edingsvägen 6 451 52 Uddevalla Tel 0522-12470 info@dahlmans.com
Robert Dahlman

Robert Dahlman

VD/Försäljning
Tel: 0522-656751
robert@dahlmans.com

Jan-Ove Holmberg

Jan-Ove Holmberg

Projektledning/Försäljning
Tel: 0522-656755
jan-ove@dahlmans.com

Paula Dahlman

Paula Dahlman

Administration/Ekonomi
Tel: 0522-656752
paula@dahlmans.com

Cecilia Berntsson

Cecilia Berntsson

Administration/Kvalitetsansvarig, Iso Revisor.
Tel: 0522-12470
cecilia@dahlmans.com

Daniel Dahlman

Daniel Dahlman

Projektledning/Försäljning
Tel: 0522-656757
daniel@dahlmans.com

Claes Ljungkvist

Claes Ljungkvist

Serviceansvarig
Tel: 0522-685112
claes@dahlmans.com