Kontakt

Labkyl kännetecknas av omfattande kompetens, lång erfarenhet och, inte minst, ett personligt engagemang.

Labkyl

Labkyl

Besöksadress: Ostmästargränd 6 120 40 Årsta
Postadress: Box 90177
Tel 08-767 53 00 info@labkyl.se
Patrik Larsson

Patrik Larsson

VD, Teknisk chef
Tel: 08-556 716 70
patrik.larsson@labkyl.se
Hans-Olov Larsson

Hans-Olov Larsson

Försäljning & Marknad
Tel: 08-556 716 71
Pia Öhrn

Pia Öhrn

Ekonomi
Tel: 08-556 716 72
Magnus Wallström

Magnus Wallström

Vice VD & Administrativ Chef

Tel: 08-556 716 30

magnus.wallstrom@labkyl.se

Tobias Hagtorn

Tobias Hagtorn

Servicechef
Tel: 08-556 716 88
tobias.hagtorn@labkyl.se

Robert Strand

Robert Strand

Servicekoordinator

Johan Lundberg

Johan Lundberg

Eftermarknad
Tel: 08-556 716 79
johan.lundberg@labkyl.se

Johan Fernroth

Johan Fernroth

Servicespecialist
Tel: 08-556 716 76
Krister Falkman

Krister Falkman

Konstruktör
Tel: 08-556 716 75
Nicklas Lundgren

Nicklas Lundgren

Projektchef
Tel: 08-556 716 74

 

Viktor Wilson

Viktor Wilson

Projektledare
Tel: 08-556 716 87
viktor.wilson@labkyl.se

Jan Lindfors

Jan Lindfors

Säljare & projektledning
070-629 93 17
jan.lindfors@labkyl.se

Thomas Thuresson

Thomas Thuresson

Projektledare
Tel: 08-556 716 32
thomas.thuresson@labkyl.se

Iréne Strandh

Iréne Strandh

Servicekordinator, fakturering & kundreskontra
Tel: 08-556 716 73
Lidia D

Lidia D

Automationstekniker

Marcus H

Marcus H

Elektriker

Pontus H

Pontus H

Elektriker

Johan S

Johan S

Elektriker

Ali T

Ali T

Kyltekniker

B-G

B-G

Kyltekniker

Christoffer H

Christoffer H

Kyltekniker

Daniel

Daniel

Kyltekniker

Heiko

Heiko

Kyltekniker

Magdalena

Magdalena

Kyltekniker

Martin

Martin

Kyltekniker

Mats

Mats

Kyltekniker

Mattias L

Mattias L

Kyltekniker

Mattias R

Mattias R

Kyltekniker

Odd-Björn

Odd-Björn

Kyltekniker

Robert

Robert

Kyltekniker

Erik L

Erik L

Installationstekniker

Erwin B

Erwin B

Installationstekniker

Fredrik K

Fredrik K

Installationstekniker

Felix

Felix

Installationstekniker

Felix T

Felix T

Installationstekniker

Johannes K

Johannes K

Installationstekniker

Marcus G

Marcus G

Installationstekniker

Patrik L

Patrik L

Installationstekniker

Ted B

Ted B

Installationstekniker

Viktor S

Viktor S

Installationstekniker