Kontakt

Termo Kyl kännetecknas av omfattande kompetens, lång erfarenhet och, inte minst, ett personligt engagemang.

När du pratar med oss ska du känna att du har kontakt med personer som verkligen vill hjälpa dig. Vi ser till att du får tydliga besked och svar på dina frågor. 

Termo Kyl

Termo Kyl

Besöksadress: Florettgatan 5 254 67 Helsingborg
Tel 042–15 14 50 info@termokyl.se
Mikael Fredriksson

Mikael Fredriksson

Försäljning / Företagsledning
Tel: 042–15 14 52
Mob: 0705–15 14 52
mikael@termokyl.se 

Gabriel Larsson

Gabriel Larsson

Försäljning / Företagsledning
Tel: 042–15 14 51
Mob: 0705–15 14 51
gabriel@termokyl.se 

Anders Schatz

Anders Schatz

Service / Företagsledning
Tel: 042–15 14 53
Mob: 0705–15 14 86
anders@termokyl.se 

Jimmie Niklasson

Jimmie Niklasson

Projektledare / försäljning
Tel: 042-15 14 55
Mob: 0705-15 14 82 
jimmie@termokyl.se

Rasmus Eriksson

Rasmus Eriksson

Lågtemperatur /  administration
Tel: 042-15 14 50
Mob: 0705–15 01 44
rasmus@termokyl.se

 

Marie Schatz

Marie Schatz

Växel / Service
Tel: 042-15 14 50
mia@termokyl.se

Maria Evald Larsson

Maria Evald Larsson

Växel / Ekonomi​
Tel: 042-15 14 50
maria@termokyl.se